فراموشی رمز ورود؟
عضویت در سایت
   YourNameSite RSS  YourNameSite RSS
به وب سایت دکتر محمود نگهبان سلامی خوش آمدید.

۸ عضو هیات‌رییسه فراکسیون امید انتخاب شدند/ اجماع قاطع اعضا بر ریاست عارف

  photoبه گزارش خبرنگار ایلنا، ابتدای این مراسم هیات‌رییسه سنی متشکل از آقای هاشم‌زایی به عنوان رییس‌جلسه و همچنین فاطمه حسینی و حمید زرآبادی، محمدرضا تابش و حسین امیری‌خامکانی مسوولیت برگزاری جلسه را برعهده گرفتند.

  در بخش نخست دومین نشست هم‌اندیشی منتخبان فراکسیون امید ابتدا کلیات اساسنامه این فراکسیون به رأی گذاشته شد که با رأی اکثریت اعضای حاضر در این جلسه به تصویب رسید و در ادامه جزییات این اساسنامه نیز مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

  در جریان بررسی جزییات اساسنامه فراکسیون، پیشنهادهایی از سوی برخی اعضا مطرح شد و این در حالی بود که محمود صادقی منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس‌دهم به بیان توضیحاتی درباره این اساسنامه پرداخت.

  همچنین پیشنهاد شد تعداد اعضای هیات‌رییسه فراکسیون به دلیل شمار بالای اعضای فراکسیون امید از ۵ نفر که در اساسنامه اولیه آمده بود به ۹ نفر افزایش یابد.

  پس از تصویب کلیات و جزییات اساسنامه فراکسیون امید، انتخاب‌رییس و هیات‌رییسه موقت این فراکسیون در دستور کار قرار گرفت که بر این اساس ابتدا درباره رییس‌موقت این فراکسیون رأی‌گیری به عمل آمد. در ادامه تعداد ۲۴ نفر از اعضای حاضر در جلسه برای حضور در هیات‌رییسه موقت نام‌نویسی کردند و با رأی‌گیری اعضا ۸ عضو دیگر هیات‌رییسه نیز انتخاب شدند.

  در جریان رأی‌گیری برای انتخاب رییس‌موقت فراکسیون با توجه به اجماع عموم حضار روی انتخاب محمدرضا عارف؛ رییس جلسه نام او را به عنوان تنها نامزد ریاست فراکسیون اعلام کرد و اعضای جلسه عارف را به عنوان رییس‌موقت فراکسیون امید برگزیدند.

  هنگامی که هاشم‌زایی از حضار درخواست کرد برای رأی دادن به رییس‌جلسه و انتخاب محمدرضا عارف قیام کنند، تمامی اعضای حاضر در جلسه به پا خواستند و به بدین ترتیب عارف را به عنوان رییس هیات‌جلسه انتخاب کردند.

  پس از اعلام نامزدی ۲۴ نفر از اعضا برای حضور در هیات‌رییسه موقت فراکسیون امید، محمدعلی وکیلی، مصطفی کواکبیان، بهرام پارسایی، محمود صادقی، محمدرضا تابش، علی نوبخت، الیاس حضرتی، قاسم میرزایی‌نیکو، فاطمه سعیدی، شهاب‌الدین بی‌مقدار، معصومه آقاپور، امیری، نورمحمد تربتی‌نژاد، مسعود رضایی، احمد مازنی، بهروز بنیادی، پروانه مافی، محمود نگهبان‌سلامی، غلامرضا تاج‌گردون، پروانه سلحشوری، فریده اولادقبا، محمد فیضی، محمدرضا منصوری و رامین نورقلی‌پور به عنوان نامزد اعلام حضور کردند که در ‌‌نهایت غلامرضا تاج‌گردون، محمدرضا تابش، احمد مازنی، الیاس حضرتی، محمود صادقی، مصطفی کواکبیان، محمد علی وکیلی و علی نوبخت به عنوان ۸ عضو هیات‌رییسه انتخاب شدند.

  پس از اعلام نامزدی ۲۴ عضو فراکسیون امید، هر یک از نامزدهای هیات‌رییسه به اختصار نکاتی در معرفی خود بیان کردند.

  دقایقی پس از آغاز نام نویسی نامزدهای تشکیل هیات رییسه موقت فراکسیون امید در جلسه حضور یافته بود به اصرار برخی از اعضای حاضر در جلسه به اسامی نامزد‌ها اضافه شد که در ادامه به دلیل اینکه برخی از اعضا آرای خود را در صندوق انداخته بودند پزشکیان از حضور در این رای گیری انصراف داد و این درحالی بود که پیش از آن برخی حضار از علی مطهری نیز برای حضور در انتخابات هیات رییسه موقت فراکسیون دعوت کردند و این نماینده مردم تهران پس از آنکه در ابتدا با درخواست اعضای حاضر در جلسه موافقت کرد دقایقی پیش از شمارش آراء درخواست نمود که در مقطع فعلی از حضور در این هیات رییسه موقت خودداری کند.

  پس از پایان رای گیری، رییس و هیات رییسه موقت فراکسیون امید جایگزین هیات رییسه سنی که مسوولیت برگزاری جلسه و رای گیری را برعهده داشت، شدند و بعضی از اعضای هیات رییسه موقت به بیان نکاتی پرداختند.

  در بخشی از جلسه امروز مصطفی کواکبیان در حاشیه از دیدار روز گذشته جمعی از منتخبان لیست امید با آیت الله هاشمی، رییس مجمع تشخیص مصحلت نظام و همچنین حجت الاسلام سید محمدخاتمی رییس دولت اصلاحات خبر داد.

  در طول برگزاری دومین همایش منتخبان فراکسیون امید، فضایی صمیمی، دوستانه وامیدبخش در جلسه و میان نمایندگان منتخب حاکم بود که بر این اساس می‌توان نسبت به تشکیل مجلسی کارآمد توام با آرامش و امید، امیدوار بود.
  منبع : http://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C-3/372282-%D8%B9%D8%B6%D9%88-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%DB%8C%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D8%AC%D9%85%D8%A7%D8%B9-%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B9%D8%A7%D8%B1%D9%81

» بازگشت | تاریخ : 1395/03/17 - 12:05 | توسط : admin | بازدیدها : 919 | نظرات : 0

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اضافه کردن نظر جدید

    
نام شما :
ایمیل شما :
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
کد امنیتی :
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد
کد را وارد کنید :

 
    

2013 © Design : khafhosting.ir | سرویس RSS خبری : RSS خبریRSS خبری | طراحی ومیزبانی:خواف هاستینگ 09334732030