فراموشی رمز ورود؟
عضویت در سایت
   YourNameSite RSS  YourNameSite RSS
به وب سایت دکتر محمود نگهبان سلامی خوش آمدید.

گرامیداشت روز معلم با حضور معاون وزارت آموزش و پرورش در شهرستاهای خواف و رشتخوار

  ۱۳۹۹۲۰۷۹۴۳_a12-4دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
  مهندس علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزارت اموزش و پرورش که به دعوت دکتر نگهبان نماینده مردم شهرستانهای خواف و رشتخوار به این شهرستانها سفر کرده بود ابتدا به همایش فرهنگیان شهرستان رشتخوار رفت . مهندس زرافشان پس از دیدار با فرهنگیان رشتخوار وارد شهرستان خواف شد و با حضور در همایش معلم تدبیرو همدلی بافرهنگیان این شهرستان دیدار کرد .

  دکتر نگهبان در همایش فرهنگیان رشتخوار گفت ما خیلی نگران پایین بودن سطح حقوق معلمان نیستیم اما مشکل در تبعیض پرداخت حقوق نسبت به سطح حقوق دریافتی توسط سایر وزارت خانه هاست و علی رغم همراهی با دولت تدبیر و امید تا کنون ۲ مرتبه در مجلس از سوی همکاران برای وزیر آموزش و پرورش طرح سوال شده است و وزیر ۲ کارت زرد دریافت کرده است . وی با توجه به اهمیت ایاب و ذهاب دانش آموزان از مشخص شدن ردیف بودجه برای این امر خبر داد . دکتر نگهبان با اشاره به سفر وزیر آموزش و پرورش در سال گذشته به این حوزه انتخابیه از محقق نشدن برخی تصمیمات و قولهای وزیر گلایه کرد و گفت علی رغم اینکه دکتر فانی در سال قبل در جمع فرهنگیان رشتخوار با ایجاد نمایندگی آموزش و پرورش در شهر جنگل موافقت نموده و قول قطعی داده است اما دکتر کاظمی اظهار بی اطلاعی کرده است و انتظار است در این مورد با جدیت اقدام شود .
  محمد قاسم پور رئیس اموزش و پرورش شهرستان رشتخوار ضمن بیان موفقیت های دانش آموزان این شهرستان به ارائه برخی مشکلات و کمبودهای آموزشی و پرورشی این شهرستان پرداخت . وی به کمبود نیروی انسانی ، تجهیزات آموزشی پرورشی ، آزمایشگاهی ، کارگاهی و خوابگاهی در مدارس و هنرستانها و نیز مشکلات حقوقی فرهنگیان از جمله نیاز به افزایش پرداخت حق محرومیت بویژه در کلاس های چند پایه پرداخت. قاسم پور با تاکید به کمبود فضاهای آموزشی گفت این شهرستان ۱۱۰ کلاس آموزشی بویژه در مقطع ابتدایی نیاز دارد ،و هم اکنون ۱۰ کلاس درس درکانکس برگزار می شود .

  مهندس زرافشان در جمع فرهنگیان خواف با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت ما زیر بار منت معلمیم هم برای خودمان ، هم برای فرزندانمان و عزیزانمان و کسانی که اینده آنها برای ما مهم است ، تصور نکنید اینجا جایی است که هزینه بر است اینجا جایگاهی است که هر چه هزینه کنید چند برابر دریافت میکنید . دست آوردی بزرگتر از دست آوردهای آموزش و پرورش وجود ندارد .
  وی گفت دکتر فانی سعی کرده رتبه بندی را جدی پیگیری کند روند تصویب آن در دولت قبل مناسب نبوده و به دولت ۱۱ منتقل شد . وی گفت رتبه بندی یک گام است که صلاحیت و دانش حرفه ای را در همکاران ارتقا دهیم . وی با اشاره به ضرورت بومی گزینی گفت بومی گزینی در سال قبل انجام شد و برای ماندگاری و ثبات نیرو افزایش خواهد یافت .
  دکتر نگهبان در جمع فرهنگیان خواف و در حضور معاون وزارت آموزش و پرورش به برخی مشکلات فرهنگیان پرداخت و گفت لازم است وزیر آموزش و پرورش لابی بیشتری در دولت داشته باشد تا به حل مشکلات معیشتی و اقتصادی معلمان و بازنشستگان کمک کند . همچنین دکتر نگهبان به مشکلات مدیریتی آموزش و پرورش اشاره کرد و از روند طولانی استعلامها برای افرادی که می خواهند مدیریت بخشهای مختلف در آموزش و پرورش شهرستان را بر عهده بگیرند گلایه کرد و خواستار توجه به این مهم شد . وی همچنین به بحث عدم طرح سوال از کتب ویژه اهل سنت در کنکور اشاره کرد و خواستار حل آن شد . نماینده خواف و رشتخوار همچنین دریافت حق مرزی در حقوق پرداختی فرهنگیان را حق همه همکاران در سطح شهرستان دانست و خواستار توجه مسئولان به اجرایی شدن این مهم شد .
  گفتنی است در این مراسم نماینده معلمان شهرستان خواف به بیان مشکلات فرهنگیان پرداخت و خواستار توجه هر چه بیشتر مسئولان امر شد .

   

   

» بازگشت | تاریخ : 1395/03/17 - 12:06 | توسط : admin | بازدیدها : 1312 | نظرات : 0

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اضافه کردن نظر جدید

    
نام شما :
ایمیل شما :
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
کد امنیتی :
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد
کد را وارد کنید :

 
    

2013 © Design : khafhosting.ir | سرویس RSS خبری : RSS خبریRSS خبری | طراحی ومیزبانی:خواف هاستینگ 09334732030