فراموشی رمز ورود؟
عضویت در سایت
   YourNameSite RSS  YourNameSite RSS
به وب سایت دکتر محمود نگهبان سلامی خوش آمدید.

پارسایی در جمع خبرنگاران : نامه فراکسیون امید به فانی برای استعفا و به روحانی برای پذیرش استعفا

  نامه فراکسیون امید به فانی برای استعفا و به روحانی برای پذیرش استعفا/ محمدعلی نجفی، گزینه جایگزینبه گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بهرام پارسایی در حاشیه نشست علنی امروز (چهارشنبه 28 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته خبرهایی در رابطه با استعفای چند تن از وزرا شنیده شده است، گفت: اگر چه روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش استعفای فانی را تکذیب کرده است. ضمن آنکه فراکسیون امید نیز معتقد است فانی سوابق مدیریتی درخشانی دارد و توانست در دولت روحانی حقوق فرهنگیان را تا 80 درصد افزایش دهد.

  سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فرهنگیان در دوران وزارت فانی توانستند علاوه بر پیگیری مطالبات صنفی خود، بدون وحشت، فعالیت های سیاسی خوبی نیز انجام دهند.

  وی با بیان اینکه فراکسیون امید امروز در پی مطالبات فرهنگیان، طی نامه ای از فانی درخواست کرد، در راستای حرمت به مطالبات آنها و افکار عمومی، استعفا دهد، افزود: همچنین مکاتبه ای با رئیس جمهور مبنی بر پذیرش این استعفا داشته ایم، لذا امیدواریم آنچه خیر و صلاح مردم است، پیش آید.

  وی ادامه داد:  معتقدم فانی در مقابل فشارهای مختلف کوتاه نیامده و شاید از  این رو با آمدن در صحن علنی  بتواند از خود دفاع کند، اما احساس کردیم بهتر است برای تعامل با دولت در جهت حفظ منافع ملی و هجمه های ناحقی که در حق فانی شده است، به او نامه بزنیم، اگر چه معتقدیم استیضاح فانی در صحن علنی رأی نمی آورد، اما به خاطر حرمت به فرهنگیان  درخواست استعفا را از او کرده ایم.

  وی در پاسخ به این سوال که چه کسی احتمال جایگزینی فانی را در وزارتخانه آموزش و پرورش دارد، گفت: آقای نجفی گزینه‌ای است که فرهنگیان از آن برای جایگزینی استقبال می کنند، هر چند استیضاح فانی آخرین گزینه فراکسیون امید است.

  پارسایی در پایان گفت: هنوز مکاتبه ای با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص ادامه امر وزارت به دلیل اینکه موضع‌گیری مشخصی نداشته است، از سوی فراکسیون امید صورت نگرفته است./

  منبع :http://www.icana.ir/Fa/News/311670

» بازگشت | تاریخ : 1395/08/01 - 18:27 | توسط : admin | بازدیدها : 575 | نظرات :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

2013 © Design : khafhosting.ir | سرویس RSS خبری : RSS خبریRSS خبری | طراحی ومیزبانی:خواف هاستینگ 09334732030