فراموشی رمز ورود؟
عضویت در سایت
   YourNameSite RSS  YourNameSite RSS
به وب سایت دکتر محمود نگهبان سلامی خوش آمدید.

حضور دکتر نگهبان در مصلی شهر نشتیفان

  دکتر نگهبان نماینده مردم شریف خواف و رشتخوارامروز  ضمن سخنرانی در نماز جمعه   شهر نشتیفان به تشریح رویکرد غالب مجلس دهم پرداخت و ازفضای انسجام  و همدلی بیشتر در بین نمایندگان وهمراهی بیش ازپیش با دولت خبر داد .

  وی همچنین اشاره مختصری به دستاوردهای نمایندگی خود در دوره نهم داشت و از حضور ده وزیر و معاون وزیر در حوزه انتخابیه جهت بررسی مشکلات منطقه از نزدیک و همچنین با انتصاب فرمانداران بومی از همراهی آنان برای پیگیری مشکلات در تهران و وزارتخانه ها یاد کرد.

  دکتر نگهبان با یادآوری خدمات دولت تدبیر و امید در مدیریت بخشهای مختلف  داخلی کشور و نیز دیپلماسی فعال و موفق در عرصه بین المللی ، خدمات دولت را علی رغم مشکلات مالی موفق ارزیابی کرده و ابراز امیدواری کرد که دولت تدبیر و امید در آینده نیز با موفقیت در راستای خدمت به کشور گام بردارد.

  دکتر نگهبان در بخشی از سخنان امروزش در نمازجمعه سنگان به دستاوردهای فعالیتش درآغازین ماه های  دهمین دوره مجلس شورای اسلامی پرداخت .

  وی با تشکر از اعتماد مجدد مردم شریف شهرستانهای خواف و رشتخوار جهت انتخاب ایشان به عنوان نماینده مردم در مجلس دهم  از اعتماد همکاران خود در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی جهت انتخاب به عنوان نایب رییس این کمیسیون و نیز اعتماد نمایندگان مجلس به ایشان جهت انتخاب به عنوان مشاور بین المجالس اروپایی  قدردانی کرد .

  دکتر نگهبان در بخشی از سخنانش از سفر دوتن از وزرای دولت (دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی و دکتر نعمت زاده وزر صنعت، معدن و تجارت) سفر ده نفر از نمایندگان مجلس و ریاست و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات ، معاون وزیر آموزش و پرورش و 30 نفر از مسولان استانی جهت برگزاری اجلاس تخصصی آموزش  و پرورش و آموزش عالی در شهرستان خواف یاد کرد و هدف از این سفرها و جلسات را رفع هر چه سریعتر مشکلات حوزه انتخابیه دانست .

  همچنین وی از سفر قریب الوقوع وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار خبر داد.

  نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در جمع مردم شریف شهر نشتیفان مهمترین دغدغه خود را بحث اشتغال جوانان دانست .

  وی با اشاره به اهمیت و ضرورت ایجاد اشتغال در منطقه با  توجه به ظرفیتهای توسعه منطقه،  بویژه  وجود معادن  غنی سنگ آهن ، احداث کارخانه های کنسانتره و گندله ، اتصال راه آهن خواف به افغانستان و زمینه سازی ایجاد منطقه ویژه اقتصادی را از فرصتهای مهم ایجاد اشتغال برای ظرفیتهای حدود هفت -هشت هزاری نفری ذکر کرد .

  دکتر نگهبان با تاکید بر ضرورت اشتغالزایی و بویژه بحث بومی گزینی در صنایع در حال احداث یاد آور شد که تلاش می شود تا فرصتهای اشتغال در اختیار بومیان قرار گیرد و جهت اجرایی شدن این امر مهم جلساتی با سرمایه گذاران صنعتی در حضور  دکتر کرباسیان معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت و فرمانداران شهرستان برگزار شده است که نمود عینی آن در اولین فاز استخدام نیرو در کارخانه فولادمبارکه سنگان با برگزاری آزمون در مرکز آزمون دانشگاه پیام نور  شهرستان خواف و با شرط جذب نیروهای بومی ، عملیاتی گردیده است .

  دکتر نگهبان در قسمت پایانی سخنان خود در مصلی شهر نشتیفان به اهمیت تقویت ارتباط مردم و نماینده با کمک رابطین و مشاوران دفترارتباط مردمی نماینده پرداخت .

  نماینده شهرستانهای خواف و رشتخوار ضمن تشکر از اتحاد و انسجام موجود بین اقشار مختلف جامعه بر ضرورت امکان ارتباط بیشتر مردم با نماینده تاکید کرد و یاد آور شد با توجه به ارتقای وظایف ایشان در مجلس با عنایت به نایب ریسی کمیسیون آموزش و تحقیقات و مشاور بین المجالس اروپایی و عضویت در فراکسیونهای مختلف ، ضرورت دارد امکان ارتباط مردم با نماینده بیشتر گردد .

  در این راستا  و با استفاده از تجارب دورنهم ،  در دور دهم مجلس شورای اسلامی آقای امین نژاد به عنوان مسول دفتر در خدمت مردم شریف خواهند بود .

   

  همچنین آقایان بهجتی ، باعقیده ، خلیفه قادری و اقبال به عنوان اعضای دفتر مرکزی در خدمت مردم شریف شهرستان خواهند بود و برای سهولت دسترسی مردم در بخشهای مختلف شهرستان نیز رابطینی انتخاب شده اند که در بخش سنگان آقای صالحی ، بخش جلگه زوزن آقای زنگنه ، شهر نشتیفان آقای اقبال ، بالاخواف آقای خویردی و شهر سلامی آقای ابراهیم بای به تحکیم هر چه بیشتر ارتباط با نماینده و دفتر ارتباط مردمی  در راستای پیگیری و رفع مشکلات مردم عزیزکمک خواهند کرد.

» بازگشت | تاریخ : 1395/07/24 - 12:41 | توسط : admin | بازدیدها : 910 | نظرات :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

2013 © Design : khafhosting.ir | سرویس RSS خبری : RSS خبریRSS خبری | طراحی ومیزبانی:خواف هاستینگ 09334732030