فراموشی رمز ورود؟
عضویت در سایت
   YourNameSite RSS  YourNameSite RSS
به وب سایت دکتر محمود نگهبان سلامی خوش آمدید.

پیام مولانا مطهری در محکومیت حملات تروریستی تهران

  حضرت مولانا مطهری عالم برجسته ی خراسان رضوی و مدیر محترم حوزه علمیه احناف خواف طی پیامی شهادت تعدادی از هم وطنان در حمله ی تروریستی روز چهارشنبه را تسلیت گفتند.
  متن پیام به این شرح است:

  حملات تروریستی و مذبوحانه ی صبح چهارشنبه در مجلس شورای اسلامی و مرقد بنیان گزار انقلاب اسلامی ایران که موجب شهادت و زخمی شدن تعدادی از برادران و خواهران اسلامی مان در حالت روزه گردید موجب تأثر و تألم خاطر گشت.
  خشونت، افراط و تروریسم آفت تمدن بشری است که قوم و قبیله و مذهب و حد و مرزی را نمی شناسد، بلکه مقصد آن اسلام هراسی است که در فرهنگ و قاموس اسلام جایگاهی ندارد.
  متاسفانه امروزه تروریسم امنیت کشورهای همسایه را بهم زده و این را درک کرده که تمام آحاد ملت ایران اسلامی با اتحاد و انسجام از هر مذهب و فرهنگی که هستند توانسته اند در خاورمیانه امن ترین کشور را داشته باشند، لذا می خواهند با این اعمال تروریستی موجب برهم زدن آرامش این ملت عزیز گردند.
  امروزه ایران اسلامی از هر زمانی بیش تر نیاز به و حدت دارد و ان شاالله ملت ایران با وحدتی بیش از پیش اجازه ی هیچ گونه تعرضی به خاک و میهن شان را نخواهند داد و تا آخرین قطره‌ی خون از تمامیت ارضی خود دفاع خواهند کرد.
  این جانب ضمن محکوم نمودن این عملیات تروریستی شهادت این هم وطنان را به ملت ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و علو درجات برای آنان و صبر و اجر برای بازماندگان و شفای عاجل برای مصدومین را از خدای منان خواهانم و از نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی که توانستند در کمترین زمان امنیت را به حالت اولیه و پایدار برگردانند تقدیر و تشکر می گردد.
  حبیب الرحمن مطهری
  مدیر حوزه علمیه احناف خواف
  ۱۸/۰۳/۱۳۹۶

» بازگشت | تاریخ : 1396/03/19 - 05:01 | توسط : admin | بازدیدها : 540 | نظرات :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

2013 © Design : khafhosting.ir | سرویس RSS خبری : RSS خبریRSS خبری | طراحی ومیزبانی:خواف هاستینگ 09334732030