فراموشی رمز ورود؟
عضویت در سایت
   YourNameSite RSS  YourNameSite RSS
به وب سایت دکتر محمود نگهبان سلامی خوش آمدید.

وزیر صنعت به تخلفات حوزه مجموعه معادن سنگان رسیدگی کند

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمود نگهبان سلامی در جلسه علنی امروز(سه شنبه، 2 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تشکر از حضور حماسی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه و تبریک به رئیس جمهور منتخب گفت: امیدوارم در دوره دوم دولت تدبیر و امید به  دغدغه های مردم در حوزه های معیشتی و اقتصاد و عملیاتی کردن منشور حقوق شهروندی توجه کرده و اهتمام ویژه در حوزه استفاده از ظرفیت اقوام و مذاهب در توسعه کشور داشته باشد.

  نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه در تذکر به وزیر صنعت عنوان کرد: نسبت به مشکلات و تخلفاتی که در مجموعهمعادن سنگان وجود دارد؛اقدام عاجل شود به خصوص تخریب زیست محیطی و ایجاد مشکلات اجتماعی شرکت معدنی درکاو که در حریم شهر سنگان  است.

  وی افزود:ازسوی دیگر نسبت به ارائه مجوز برداشت به شرکت های متخلف برخلاف قانون و نظر شورای عالی معادن از جمله شرکت معدنی که از سوی وزیر صنعت دستور داده شده که گفته می شود با فشار بوده است،اقدام لازم صورت گیرد.

  نگهبان سلامی ادامه داد: از طرف دیگر ضروری است برخی پروژه های فولادی نظیر پروژه های فولادی مربوط به بنیاد مستضعفان تعیین تکلیف شده وشرکت کنستانتره فولاد خراسان و در صورتی که انجام نمی دهند یا قابلیت ندارند به سایر سرمایه گذاران واگذار شود.

  این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: اجرای زیرساخت های منطقه سنگان با توجه به تکمیل پروژه ها تسریع شده و در جهت حل مشکلات مجتمع های فولادی شهرستان رشتخوار کمک شود.

  وی افزود:همچنین از وزیر راه می خواهم نسبت به حل مشکل مسکن شهرک فرهنگیان شهرستان رشتخوار که دغدغه اساسی خانواده فرهنگیان است اقدام اساسی صورت گیرد.

  نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان از وزیر کار خواست نسبت به تکمیل درمانگاه تأمین اجتماعی خواف اقدام شود./

» بازگشت | تاریخ : 1396/03/02 - 05:24 | توسط : admin | بازدیدها : 597 | نظرات :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

2013 © Design : khafhosting.ir | سرویس RSS خبری : RSS خبریRSS خبری | طراحی ومیزبانی:خواف هاستینگ 09334732030