فراموشی رمز ورود؟
عضویت در سایت
   YourNameSite RSS  YourNameSite RSS
به وب سایت دکتر محمود نگهبان سلامی خوش آمدید.

حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات در شهرستانهای خواف و رشتخوار

  به دعوت دکتر نگهبان سلامی نماینده شهرستانهای خواف و رشتخوار ، دکتر واعظی وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در این شهرستانها حضور یافت . وی با حضور در شورای اداری در فرمانداری های شهرستانهای خواف و رشتخوار از نزدیک با مشکلات  مردم  این منطقه در حوزه کاری وزارت  مربوطه قرار گرفت . در این سفر 7 پروژه در شهرستان رشتخوار با اعتباري بالغ بر 9 ميليارد ريال  و 8 پروژه ديگردر شهرستان خواف با اعتباري بالغ بر 25 ميليارد ريال به افتتاح و بهره برداری رسید . دکتر واعظی در این سفر ضمن  تقدير و تشكر از شركت مخابرات ايران و منطقه خراسان رضوي به دليل ارائه خدمات شايسته به مردم اين منطقه بيان كرد:تمام سعي و تلاش دولت تدبير و اميد ارائه يك خدمت شايسته به مردم در گوشه كنار اين سرزمين پهناور است و ما خود را ملزم مي دانيم كه تمام خدماتي كه در شهرهاي بزرگ به مردم ارائه مي شود همان خدمت با همان كيفيت به مردم در شهرستان ها و حتي در روستاها ارائه شود.

  دكتر واعظي گفت:اميدواريم كه با همت و تلاش همه مديران دستگاه هاي اجرائي تمامي كاستي ها وكمبود ها را در حوزه هاي مختلف از جمله در حوزه ارتباطات و فناوري به حداقل ممكن برسانيم.

  وي در بخش ديگري از سخنان خود افزود: خوشبختانه استان خراسان رضوي به دليل وجود بارگاه منور رضوي  از بركات خوبي برخوردار است و ما شاهد اتفاق هاي بسيار خوبي در اين استان هستيم به طوري كه مشهد مقدس را به عنوان پايگاه ارتباطي شرق كشور مي دانيم.

   

  گفتني است در اين مراسم مهندس كارگزار معاونت شركت مخابرات ايران ،مهندس واحدي معاون استاندار خراسان رضوي ، مهندس سالاري مدير مخابرات منطقه خراسان رضوي و تني چند از مسئولين ديگر وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات را همراهي مي كردند.

   

  دکتر نگهبان سلامی ضمن تقدیر از تلاشهای دولت تدبیرو امید در تمام حوزه ها و نیز در حوزه ارتباطات و فنآوری اطلاعات به مشکلات موجود در ارتباط با حوزه انتخابیه پرداخت : 

   

   عدم آنتن دهی همراه اول در بخش سنگان ، جلگه زوزن و قاسم آباد ، بخش سلامی و برخی سکونتگاه های بخش مرکزی 

  سرعت پایین اینترنت ADSL خصوصا در روستاها   و درخواستهای زیاد جمعیت روستایی  جهت برخورداری از اینترنت.

  ضرورت تقویت نیروی فنی و اداری با توجه به گستردگی شهرستان بویژه برای بخش سنگان و جاهایی که ضرورت بیشتری دارد .

  کمبود خط تلفن ثابت در بخش سنگان و بویژه در شهر سنگان

  عدم برخورداری برخی از روستاها از تلفن ثابت ، نظیر نصرآباد (در برخی موارد حدود 400 خانواراز یک روستا فاقد تلفن ثابت و اینترنت خانگی هستند)

  ضرورت تقویت پوشش جاده ای تلفن همراه (مشکل مشترک درشهرستانهای خواف و رشتخوار)

  ضرورت تسریع در رسیدگی به مشکلات کارگزاران مخابراتی و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی مخابرات

  اداره مخابرات خواف در خیابانی پرترافیک است ( ضرورت  احداث ساختمان اداری داری مناسب)

   

  با عنایت به سفردکتر واعظی به عنوان نماینده دولت در شهرستانهای خواف رشتخوار ، دکتر نگهبان سلامی با اشاره به ظرفیت ویژه شهرستان خواف و بویژه شهرسنگان در حوزه معدن به اهم موارد لازم برای  تسریع در احداث زیرساختهای  توسعه شهرستان از جمله  تامین آب مورد نیاز به عنوان دغدغه اصلی ، توسعه شبکه های برق و گاز  مورد نیاز ، توسعه خطوط ریلی و احداث خط ریل دوم با توجه به احداث خط ریل تا مرز و ادامه آن در خاک افغانستان وضرورت تسریع در چهاربانده شدن جاده  سنگان- تربت حیدریه (تقاضای مشترک شهرستانهای خواف و رشتخوار) پرداخت . 

  <!--

» بازگشت | تاریخ : 1395/12/19 - 12:24 | توسط : admin | بازدیدها : 928 | نظرات :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

2013 © Design : khafhosting.ir | سرویس RSS خبری : RSS خبریRSS خبری | طراحی ومیزبانی:خواف هاستینگ 09334732030