فراموشی رمز ورود؟
عضویت در سایت
   YourNameSite RSS  YourNameSite RSS
به وب سایت دکتر محمود نگهبان سلامی خوش آمدید.

هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، اظهارات کریمی‌قدوسی را در تضاد با امنیت ملی دانست

  سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به جلسه فوق‌العاده این هیات برای بررسی اظهارات کریمی قدوسی در نماز جمعه مشهد گفت که این هیات این سخنان را در تضاد با امنیت ملی کشور دانست و تذکرات لازم را به ایشان داد.
  محمد جواد جمالی در گفت‌وگو با ایسنا به ارائه توضیحاتی در مورد جلسه فوق‌العاده هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباره اظهارات کریمی قدوسی نماینده مشهد در سخنرانی نماز جمعه مشهد پرداخت.
  وی توضیح داد:‌ پس از شکایت 18 نفر از نمایندگان اهل سنت در اعتراض به سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد در تاریخ 13/12/95 و دستور رئیس مجلس برای پیگیری این موضوع هیات نظارت بررسی نمایندگان سریعا جلسه‌ای با حضور اکثریت اعضا برگزار کرد.
  جمالی ادامه داد: در این جلسه که ظهر امروز برگزار شد، ابتدا فایل صوتی سخنرانی آقای کریمی قدوسی توسط اعضای هیات مورد بررسی قرار گرفت، سپس از ایشان برای استماع اظهارات شان دعوت شد.
  سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: بعد از آن هیات نظارت میزبان جمعی از اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس بود تا نقطه نظرات این نمایندگان را نیز استماع کند. نمایندگان اهل سنت در این جلسه با استناد به بیانات مقام معظم رهبری بر حفظ وحدت و امنیت ملی کشور تاکید داشتند. همچنین گفت که همواره با برادران اهل تشیع خود در راستای اهداف بلند انقلاب اسلامی همگام بوده و هستند و همواره خود را مرزداران جمهوری اسلامی می‌دانند. اهل سنت خود را مدافع انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن دانسته و مخالف هرگونه افراط گری در هر نحله دینی و مذهبی است.
  جمالی در جمع بندی گفت:‌با توجه به استماع فایل صوتی سخنرانی آقای کریمی قدوسی و اظهارات ایشان در این جلسه و همچنین صحبت‌های نمایندگان اهل سنت، تمامی اعضای هیات نظارت بر رفتار نمایندگان سخنان آقای کریمی قدوسی را خلاف شئون نمایندگی و در تضاد با امنیت ملی دانسته و تذکرات لازم به ایشان داده شد، همچنین مقرر گردید تصمیمات مقتضی در اینباره در اسرع وقت اتخاذ شود.
  وی در پایان گفت که هیات نظارت در جلسه بعدی خود یعنی در هفته آینده درباره این موضوع تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد.

  منبع : 

   روزنامه جمهوری اسلامی       1395/12/16
» بازگشت | تاریخ : 1395/12/16 - 11:37 | توسط : admin | بازدیدها : 954 | نظرات :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

2013 © Design : khafhosting.ir | سرویس RSS خبری : RSS خبریRSS خبری | طراحی ومیزبانی:خواف هاستینگ 09334732030