فراموشی رمز ورود؟
عضویت در سایت
   YourNameSite RSS  YourNameSite RSS
به وب سایت دکتر محمود نگهبان سلامی خوش آمدید.

مصوبه تعیین سقف حقوق مدیران با شهامت رئیس مجلس تصویب شد

    به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عزت الله یوسفیان ملا در جریان بررسی لایحه بودجه 96 دیروز( یکشنبه 15 اسفند) از عملکرد مجلس به خاطر تعیین سقف حقوق مدیران تشکر کرد و با بیان اینکه 23 هزار پرونده در مورد اراضی شهری در محاکم قضایی وجود دارد، گفت: برخی از این پرونده ها میزان دادخواست ها برخی از این پرونده ها نزدیک به 400 میلیارد تومان است و وکلایی وارد این پرونده شده اند که 4 میلیارد تومان حق وکاله می گیرند که از موکل در مقابل دولت دفاع کنند.

    نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کارشناسان این پرونده ها 500 میلیون یا یک میلیارد تومان هزینه کارشناسی می گیرند و این سوال در اینجا وجود دارد که آیا می توان به یک مدیر ماهی 5 میلیون تومان پرداخت کرد که از این پرونده های 400 میلیاردی دفاع کنند و حق دولت را بگیرند.

    وی افزود: من تحت هیچ شرایطی نمی خواهم از حقوق‌های نجومی دفاع کنم، اما بسیار خرسندم که نمایندگان و رئیس مجلس سقف حقوقی مدیران را تعیین کرده اند.

    این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه با شهامت رئیس مجلس مصوبه تعیین سقف حقوق مدیران تصویب شد، گفت: خلبان هایی که ساعت های زیادی پرواز می کنند، آیا می توان به این افراد 4 یا 5 میلیون حقوق پرداخت شود؟؛ برخی افراد نباید به این دست مسائل دامن بزنند.

    عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: هر چند درخصوص بازنشستگان مصوبه داشتیم اما مشکل آنها هنوز حل نشده امیدواریم با مصوبه هایی که در قانون بودجه و برنامه ششم داشتیم، این مصوبات به سرعت اجرایی شود و مشکل بازنشستگان رفع شود؛ از نمایندگان تشکر می کنم که با قدرت بالا رأی داده و مصوبات گذشته را اصلاح کردند./

» بازگشت | تاریخ : 1395/12/16 - 11:19 | توسط : admin | بازدیدها : 905 | نظرات :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

2013 © Design : khafhosting.ir | سرویس RSS خبری : RSS خبریRSS خبری | طراحی ومیزبانی:خواف هاستینگ 09334732030