فراموشی رمز ورود؟
عضویت در سایت
   YourNameSite RSS  YourNameSite RSS
به وب سایت دکتر محمود نگهبان سلامی خوش آمدید.

مقاومت مجلس برای عدم افزایش درآمد دولت از محل یارانه ها برای جلوگیری از افزایش قیمت آب، برق و گاز بود

    به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا تاجگردون در نشست علنی نوبت سوم امروز (شنبه، 7 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در توضیح تبصره 14 لایحه بودجه سال 96 که پیرامون هدفمندی یارانه ها است، گفت: 5 سال پیش که رئیس کمیسیون تلفیق آقای نادران بود و رئیس جمهور شخص دیگری بود می گفتند درآمدهای ناشی از اجرای هدفمندی آنقدر است که ما می توانیم 100 تا 250 هزار تومان به مردم بدهیم.

    نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم تصور می کردند درآمد دولت از محل یارانه ها 80 هزار میلیارد تومان است اما 40 هزار میلیارد تومان آن اعلام می شود لذا دنبال حق خود بودند در صورتی که هنوز هم نتوانسته ایم بدهی بانک مرکزی از سال اول اجرای هدفمندی را تسویه کنیم.

    وی افزود: در آن چند سال شفاف سازی نکردیم و شرکت ها چپاول شدند، مردم از ما گاز، آب و برق می خواهند اما گفته شد 3 هزار میلیارد تومان برای قیر راه روستایی کنار بگذاریم که از محل درآمد هدفمندی ها بود.

    تاجگردون ادامه داد: خزانه زنبیلی نیست که همه پول ها آن جا برود بلکه خزانه مجموعه ای است که پول ها به آنجا رفته و بازمی گردد؛ شرکت پالایش، بودجه دارد اما آن ها باید پول آب، برق و گاز و حق و حقوق کارمندان خود را بدهند.

    رئیس کمیسیون تلفیق بودجه در پایان خاطرنشان کرد: 5 تا 6 سال است که مجلس روی مبلغ 48 هزار میلیارد تومان مقاومت کرده و نگذاشته ایم که بالا برود چرا که به تبع آن قیمت آب، برق و گاز نیز افزایش می یافت لذا مردم را نباید در تقابل اعداد واهی بگذاریم./

» بازگشت | تاریخ : 1395/12/07 - 08:37 | توسط : admin | بازدیدها : 844 | نظرات :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

2013 © Design : khafhosting.ir | سرویس RSS خبری : RSS خبریRSS خبری | طراحی ومیزبانی:خواف هاستینگ 09334732030