فراموشی رمز ورود؟
عضویت در سایت
   YourNameSite RSS  YourNameSite RSS
به وب سایت دکتر محمود نگهبان سلامی خوش آمدید.

سفر هیئت پارلمانی ایران به کشورهای اندونزی ، مالزی و سنگاپور

  پنج تن از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به ریاست دکتر محمود نگهبان سلامی ، نایب رئیس این کمیسیون و نماینده شهرستانهای خواف و رشتخوار عازم کشور اندونزی شدند . این هیئت دیدار با مقامات پارلمانی مرتبط با حوزه تخصصی خود ، بازدید از مراکز دانشگاهی و علمی- آموزشی و مدارس ایرانیان را در سه کشور اندونزی ، مالزی و سنگاپور در برنامه کاری خود دارد . 

  اعضای این هیئت شامل آقایان : عباسی ، فلاحتی ، خبازی و خانم اولادقباد است . 

   

  هیئت پارلمانی مجلس شورای اسلامی ،دوم اسفندماه  با رييس و معاونين دانشگاه اندونزي جهت بررسي مسايل و برنامه هاي مورد نظر طرفين برای تعامل و ارتباط در حوزه علم و فناوري تشکیل جلسه دادند. 

  دانشگاه اندونزی  در سال 1849 تاسیس شده و  دارای ١٤ دانشكده، ٤٥٠٠٠ دانشجو و ٢٥٠٠ استاد ، در سه بخش علوم اجتماعي، مهندسي فناوري و بهداشتي با رشته هاي مرتبط و مختلف در هر بخش می باشد.

  هیئت پارلمانی ایران از  سه دانشگاه اندونزي ، شريف هدايت الله  و دانشگاه علوم ديني و نیز از اتاق ايران در دانشكده الهيات بازديد و پيرامون زمينه هاي ارتباط و تعامل فيمابين در حوزه های علم و فناوري به بحث و تبادل نظر پرداختند. در پی این جلسات  با پيشنهاد وزارت علوم براي ايجاد ١٠٠ پارك علم و فناوري توافق و قول همكاري و حمايت لازم داده شد.

   هیئت پارلمانی اعزامی ایران به کشور اندونزی ،چهارم اسفندماه  با کمیسیون آموزش و کمیسیون فناوری این کشور دیدار و جلساتی خواهند داشت .بازدید از مدرسه ایرانیان و یک مدرسه اندونزیایی نیز در دستورکار این هیئت پارلمانی قرار دارد.

   

» بازگشت | تاریخ : 1395/12/03 - 11:22 | توسط : admin | بازدیدها : 1217 | نظرات :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

2013 © Design : khafhosting.ir | سرویس RSS خبری : RSS خبریRSS خبری | طراحی ومیزبانی:خواف هاستینگ 09334732030