فراموشی رمز ورود؟
عضویت در سایت
   YourNameSite RSS  YourNameSite RSS
به وب سایت دکتر محمود نگهبان سلامی خوش آمدید.

لغو صدور ویزا برای ایرانیان سخافت آمریکا را نشان داد

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 10 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود با اشاره به اقدام اخیر دولت آمریکا در لغو صدور ویزا برای اتباع برخی کشورهای اسلامی به ویژه اتباع ایرانی گفت: این اقدام دولت آمریکا، سخافت در بینش و رفتار آن ها را بیشتر نشان می دهد. البته این حادثه از طرفی هراس این دولت را ظاهر کرد که از سایه خود هم می ترسند و هم روحیه خشن نژاد پرستانه آنان را که پشت ظاهر عوام فریبانه دموکراسی خواهی و حقوق بشر پنهان شده است.

  رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در غیر این صورت کشوری که از قدرت امنیتی برخوردار باشد با دلهره و اضطراب و هراس چنین تصمیماتی را نمی گیرد، به ویژه ذکر نام ایران در این رابطه آن هم به بهانه نگرانی از اقدامات تروریستی به شوخی شباهت بیشتری دارد.

  وی گفت: بر کسی پوشیده نیست که ایران یک تنه در مقابل تروریست ها در سال های گذشته ایستاد و بعدها برخی کشورها به این جریان پیوستند، آن هم در مقابل تروریست هایی که مسئولان آمریکایی به ویژه یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری اخیر آمریکا که قبلا وزیر خارجه آن کشور بود، با صراحت اعلام کرد ما داعش را به وجود آورده ایم لذا دولت آمریکا امروز دچار پدیده هراس از خود و سوء تفاهم با خود شده است.

  موضع هنرمند گرامی در تحریم حضور در جشنواره هنری آمریکا نمونه ای از غیرت ملت ایران است

  دکتر لاریجانی ادامه داد: موضع هنرمند گرامی ما در تحریم حضور در جشنواره هنری آمریکا نمونه ای از غیرت ملی ملت ایران است. دولت آمریکا باید از این نمونه درس بگیرد که در مقابل یک ملت بزرگ و ریشه دار و متمدن قرار دارد و اینگونه اقدامات عجولانه و نارس بیش از آن که قدرت آن ها را نشان دهد، هراس و ضعف آن ها را هویدا می کند.

  رئیس قوه مقننه تصریح کرد: این اقدامات آمریکایی وانگهی فلش مبارزه با تروریسم آن ها را بر ملا می‌کند که عملی مکارانه است در غیر این صورت بعید است آن ها ندانند که مصدر اصلی تروریست ها کجاست، ایران کشوری امن و متکی بر خود است و برخلاف روش نااهلانه آمریکا، زمینه مراودات اجتماعی بین ملل را به خوبی فراهم می کند و براساس ارزش های اسلامی بر هم زیستی مسالمت آمیز همه ملت‌ها با عقاید گوناگون حمایت می کند.

  دکتر لاریجانی ادامه داد: جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریسم راسخ است و دچار بازیگری‌های کودکانه برخی کشورها نمی شود.

» بازگشت | تاریخ : 1395/11/10 - 12:02 | توسط : admin | بازدیدها : 704 | نظرات :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

2013 © Design : khafhosting.ir | سرویس RSS خبری : RSS خبریRSS خبری | طراحی ومیزبانی:خواف هاستینگ 09334732030