فراموشی رمز ورود؟
عضویت در سایت
   YourNameSite RSS  YourNameSite RSS
به وب سایت دکتر محمود نگهبان سلامی خوش آمدید.

جزییات دیدار اعضای کمیسیون برنامه , بودجه مجلس با رئیس جمهوری/ بررسی موضوعات مرتبط با برنامه ششم توسعه و لایحه بودجه ۹۶

  غلامرضا تاجگردون درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،بااشاره به دیدار اعضای کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس با رئیس جمهور گفت:در این جلسه مباحثی درخصوص لوایح برنامه ششم و بودجه سنواتی کل کشور مطرح شد.

  نماینده مردم گچساران و باشت درمجلس شورای اسلامی،با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با رئیس جمهور، ادامه داد:در این جلسه ابتدا نمایندگان نظرات خود را درباره مسائل برنامه،بودجه، ارز، رونق اقتصادی، بیکاری و ... مطرح کردند.

  وی افزود:برخی نگرانی‌ها در مورد مسائل اقتصادی و آینده اقتصاد کشور و نکات کارشناسی در این ارتباط نیز به رئیس جمهور منتقل شد و مقرر شد دولت نهایت همکاری را برای اصلاح برخی از بخش های لایحه بودجه 96 کل کشور، با کمیسیون داشته باشد، تا در نهایت قانون بودجه با خروجی مطلوب برای سال آینده در مجلس تدوین شود.

  تاجگردون با اشاره به اظهارات رئیس جمهور، تصریح کرد: رئیس جمهور در دیدار با اعضای این کمیسیون بر بازگرداندن 3.5 میلیارد دلار پول ملت که در اختیار بابک زنجانی قرار گرفته است تاکید داشت.

  وی با بیان اینکه این جلسه بنا به دعوت رئیس جمهور از اعضای این کمیسیون انجام شده است، گفت: محور جلسه اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با رئیس جمهور اقتصادی بوده و دو ساعت به طول انجامید.

  رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با یادآوری بخش دیگری از اظهارات رئیس جمهور در این جلسه،تصریح کرد:در این جلسه رئیس جمهوری نظراتی درباره لایحه بودجه 96 مبنی بر اینکه نحوه تدوین آن به گونه ای باشد که  سیاست های اقتصاد مقاومتی در آن دیده شود،مطرح کرد./

» بازگشت | تاریخ : 1395/10/15 - 11:24 | توسط : admin | بازدیدها : 1070 | نظرات :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

2013 © Design : khafhosting.ir | سرویس RSS خبری : RSS خبریRSS خبری | طراحی ومیزبانی:خواف هاستینگ 09334732030